Komu tím posloužíš?

Aneb Igor dostal další “nadílku” od Probační a mediační služby (PMS).

Jako by nestačilo, že cizinecká policie Igorovi odmítla dát vízum (psali jsme zde), ale znovu si na něj posvítila i stará dobrá PMS s kriminálkou v zádech.

Na minulý měsíc Igorovi nějak PMS zapoměla dát seznam akcí, zato si ho na jedné z nich (o které nemohl vědět, že na ní nesmí) nezapoměla vyfotit, pěkně z domu naproti Klinice. Dále byl podán podnět k zahájení trestního stíhání na základě tzv. Igorova neuposlechnutí aktivního rozsudku o zákazu účasti na kulturních, sportovních a společenských akcích. A v neposlední řadě Igor má nové domácí, tedy fuj, policejní vězění. To znamená, že ve dny vybraných akcí se Igor musí dostavit na policejní stanici dvakrát denně, většinou na jednu hodinu. A to jen proto, že probační úřednice byla tak moc hodná a přišlo jí to trochu přehnané, aby tam musel trávit 5 hodin v kuse. Na to se dá říct jedině: “To si asi děláš prdel, ne?!”

Celý temný kabaret završuje fakt, že první akce, na kterou se Igor musí 2x dostavit na policejní stanici by měla proběhnout v pondělí 3. dubna na Klinice, s názvem: “Mobilizační přednáška – Klimakemp”. Lidumilná úřednice Radka “pošahaná” Vošahlíková, která rozhoduje o osudech ostatních, se malinko přehlídla a nevšimla si, že taková akce 3. dubna na Klinice vůbec není.

Zde přikládáme dokumentaci, kterou Igor obdržel od PMS tentokrát: