Návštěva Martina 7.6.2016 (Pavla, Martinova sestra)

foto denikreferendum.cz

Všem mám vzkázat že slyší pozdravy které mu posíláte přes zdi věznice, veškeré skandování a podpora mu moc pomáhá. Osobně bych chtěla poděkovat za pomoc které se nám dostává od vás všech, za podporu a ochotu kterou poskytujete.


Včerejší návštěva byla první po nepropuštění mého brtara Vrchním soudem a tím dáno na stížnost státního zástupce. K této stížnosti a celému procesu sdělím během zítřejšího dne Oficiálním vyjádřením, které budu současně rozesílat na různé jiné servery a oragnizace. Po mém zjištění na čem je založeno nepropuštění mého bratra jsem pochopila, že je potřeba se ještě víc posílit, obrnit a nenechat si to líbit. Postavit se proti tomu, a být vždy o krok dál. Zakládat jakékoliv důvody na lživých informacích je ubohé. Pro ty, kteří neví co je LEŽ, dovolím si citovat z internetu:
Lež je typ klamu mající formu nepravdivého výroku, zpravidla s vědomým záměrem oklamat druhé za účelem získání nějaké výhody. Lhát znamená tvrdit něco, o čemž mluvčí nebo pisatel ví, že je nepravdivé, nebo o čem nemá rozumný důvod se domnívat, že je pravdivé, přičemž to vydává za pravdu buď sobě nebo jiným.

Během zítřejšího dne bude zveřejněno přes web Antifenix a následně dalších i Prohlášení mého brtra k hladovce, k celé situaci za poslední týden, jeho reakci na nepropuštění a postup Policice během vyšetřování kauzy Fenix. Bohužel písemné vyjádření z vrchního soudu dopusud nemáme k dispozici.

k včerejšímu dni:
Přivýtání i loučení bylo asi za celých těch 13 měsíců nejvíce jímavé. Slzy smutku i radosti že se vidíme nám stékali po tváři. Pokusy ale o zlomení mého bratra jsou bezúspěšné. Drží se, snaží se jakoukoliv hanebnost obrátit, a je odhodlaný se bránit a hájit za každou cenu.
Předala jsem mu fotografie z demonstrace z Václavského náměstí ze dne 31.5.2016 a vzkazy které mi byly poslány na email. většina z nich měla jen pár slov ” svobodu Martinovi Ignačákovi, drž se !”, ale ta síla kterou měly a byla předána mému bratrovi byla neuvěřitelná. Třásl se dojetím a zároveň radostí. O událostech za poslední dny nevěděl nic, když jsem mu to povídala, cítila jsem jak ho to posílilo. Pověsí si nejen fotografie ale i vzkazy na nástěnku, a kdykoliv se probudí, přečte si je.
Všem mám vzkázat že slyší pozdravy které mu posíláte přes zdi věznice, veškeré skandování a podpora mu moc pomáhá. Osobně bych chtěla poděkovat za pomoc které se nám dostává od vás všech, za podporu a ochotu kterou poskytujete.
z celého srdec děkuji, Pavla