Přišlo emailem: “Po sabotáži shořelo policejní auto”

V pátek 15.5.2015 časně ráno začalo v Hostivařské ulici v Praze hořet služební vozidlo pražské Městské policie. O několik dní později nám na e-mail přišlo následující komuniké.

I Přesto, že názory na různé taktiky se různí a všichni upřednostňujeme jiné formy protestu (některé nám nemusí připadat jako ty nejvhodnější). Myslíme si, že bychom měli dát prostor i těm méně populárním, protože tento blog tady není od toho, aby rozhodoval o adekvátnosti různých forem protestu.

image

Komuniké SRB: Po sabotáži shořelo policejní auto

V pátek 15. 5. 2015 shořelo policejní auto zaparkované před policejní stanicí v Hostivařské ulicii v Praze. Stalo se tak následkem cílené sabotáže buňky M.A.P. Sledovali jsme činnost Sítě revolučních buněk a střádali odhodlání proměnit naší nasranost v útočné přímé akce. Dlouho nás zmáhal strach a nerozhodnost. Pak ale nastal bod zlomu. Policie 28. 4. 2015 zahájila útok na anarchistické hnutí v zemi kde žijeme a nám tím usnadnila volbu dát se do pohybu. Věříme, že stejnou volbu budou činit i další.

Zapálení jednoho policejního auta je možná malý krok v porovnání s tím, co všechno je nutné udělat aby kapitalismus skončil. Tento krok nám ale otevírá nové možnosti. Byly nám nepřístupné dokud jsme nedokázali překročit hranice protestů, které hodně štěkají, ale naše nepřátele nikdy nekoušou. Přeťali jsme pouta buržoazní morálky. Pro stát a kapitál už nejsme neškodní žvanilové. Stáváme se hrozbou, protože jsme začali ničit to, co nás ničí. Je to pouze začátek. Boj pokračuje!

buňka M.A.P. // Síť revolučních buněk /SRB/

Leave a Reply