OpFenixLeaks: Aktivisté za osvobození zvířat jsou aktivnější než se zdálo

Následující text nám přišel emailem s žádostí o jeho zveřejnění. Text může dobře posloužit a nemá jak ublížit. Jeho obsah a důvěryhodnost si musí přebrat každý po svém:ALF_autograph

Aktivisté za osvobození zvířat jsou aktivnější než se zdálo

Během policejní akce Fénix vyplynuly na povrch nové informace o aktivitě radikálních ochránců zvířat a ke dvěma nedávným útokům na kožešinové farmy můžeme počítat minimálně jeden další. Při neformálním pokecu, který jistě znamenal pohyb na tenkém ledě, ale při zvládnutí psychologie neverbalni komunikace a teorie her v praxi, může znamenat zajímavé informace také pro aktivisty. Jisté je, že policie mohla při této hře lhát stejně tak jako jsem mohl já. Přesto považuji za hodnotné tyto informace zveřejnit a jsem upřímně presvědčen, že vyšetřování to mařit nemůže.

Skupina aktivistů za osvobození zvířat zalepila zámky na blíže nespecifikované kožešinové farmě na Vysočině. Mělo se jednat o farmu, která byla již několikrát napadena, tudíž se jednalo s největší pravděpodobností Velký Ratmírov nebo Dolní Cerekev. K útoku došlo během blíže nespecifikovaném dni na konci léta 2014. Podle policie měl majitel na farmě umístěné fotopasti, které měli aktivisty vyfotit.

Během výslechu mi byly ukázány dvě fotografie, které mohli souviset právě s kožešinovými farmami. Ostatně většina otázek se točilá právě okolo tohoto tématu.

Fotografie 1: je na ní žena, fotoaparát v ruce, fotografie je v dobré kvalitě, je focená pravděpodobně za dne a žena by mohla jít snadno rozpoznat.

Fotografie 2: je na ní muž, muž stojí u nějaké budovy, fotografie je focena pravděpodobně v noci a je ve špatném rozlišení.

Zdrojem těchto informací je ÚOOZ.

OpFenixLeaks